Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pisti75

    újonc

    Sziasztok!
    Van egy Wayteq Moviebox CX set-top boxom, amin Android fut. Másfél-két éve sem a gyári, sem a telepített filmlejátszók nem játsszák le rendesen az .mkv file-okat. Valmilyen kodekváltás lehetett, mert az azelőtti file-okat minden hiba nélkül lejátssza. Az újabbak csak elindíthatók és megállíthatók, de sem léptetni, sem ugrani nem lehet semmilyen sebességgel, és a film pozícióját sem jegyzi meg a lejátszó, ha kilépek újra kell nézni az elejétől. Nagyon idegesítő, vagy egyben megnéz az ember egy filmet, vagy másnap kezdi az elejéről.
    Próbáltam különböző lejátszókat, MX Player, VLC Player, BS Player + a gyári lejátszója is ezt csinálja, ebből gondolom, hogy valamilyen Android-specifikus hiba lehet, kodek, vagy valami. De én nem tudom, hogy lehet-e Androidra kodeket telepíteni.
    Külön Android rendszert sem lehet telepíteni rá, mert vannak külön szoftver elemei a set-top box-nak, (tuner, csatornaválasztó, filmrögzítő, stb.) ami nem része az alapprogramnak.
    A gyártó már nem csinál hozzá firmware-t, mert kifutott termék.
    A leírtak alapján van valakinek valami ötlete, vajon meg lehetne gyógyítani? :)

Új hozzászólás Aktív témák