Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pancsermeste

    őstag

    Sziasztok!
    Eddig Gmail appot használtam, mivel alapból ez volt a telefonon, és tökéletesen működött 3 Gmail IMAP és egy céges exchange kiszolgálóval szinkronizálva.
    Most is rendben lenne, ám egy telefon OTA frissítéssel az értesítési csengőhangoknál eddig szereplő "további csengőhangok" elérése eltűnt, és mivel a Gmail app is ezt hívja meg, így most nem tudok egyéni értesítő hangot hozzárendelni a fiókokhoz.

    Ezért keresek egy másik jó levelező klienst, ami tudja a Gmail és az office exchange push üzenet értesítéseket fiókonként különböző, egyénileg (tetszőleges mappából) hozzáadott hanggal is jelezni.
    Az összefoglalóban is szereplő Aqua Mail-t próbáltam, de azt nem tudtam exch. kiszolgálóval szinkronizálni.
    A myMail nagyon tetszene, minden fiókomat szinkronizálja, azonnal jönnek az értesítések, nagyon jól testre szabható szinte minden.... szinte... csak pont a fiókonkénti értesítő hang választás nem megy neki, de itt legalább tudok egyéni hangokat kiválasztani.

    Mivel nem szeretnék feleslegesen telepítgetni appokat, így tudnátok ajánlani olyat, ami tudja azt, amire szükségem van?

    -= Pancsermeste® =-

Új hozzászólás Aktív témák