Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    őstag

    Sziasztok!

    Vállalkozó szellemű, segítőkész embert keresek!
    Nemrég költöztem át egy Sony Xperia Z3-ról (Android 6.0.1) egy Samsung Galaxy S7 edge -re (szintén 6.0.1).
    A Sonyn (és elődjein), összesen évek óta használom EZT AZ APPOT. Még a lincense-t is megvettem. Ha megnézitek a store-ban látszik, hogy utoljára 2011-ben frissítették ezt az alkalmazást.
    A gond az,hogy a Sony-n és az elődjein ennek az alkalmazásnak a jobb alsó sarkában van egy 3 pöttyből álló menü gomb (érthetetle, hogy a store-ban ez miért nincs ott a screenshotokon), amivel több járművet lehet hozzá adni, illetve ami nagyon fontos, importálni és exportálni lehet az adatokat. Itt a bökkenő!
    A Sony-val szépen kiexportáltam az inmáron több száz tankolásra hízott adataimat, de a Samuval már nem tudom beimportálni őket.

    Ha valaki lenne olyan kedves, hogy feltelepíti és rájön, hogy hogy lehet adatokat importálni/exportálni, nagyon hálás lennék! Illetve elfogadok más alkalmazást, amivel be lehet importálni a .csv kiterjesztésű file-t.

    Előre is köszönöm, ha segít valaki.

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák