Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz janeszgol #4 üzenetére

    Ki robbantott piacot?
    A Nothing. A semmiből jöttek és a legnagyobb szolgáltatók kínálatában virítanak a legelső készülékükkel. Ezt, így, konkrétan soha senki nem tudta meglépni. Lehet próbálkozni, de gyanítom hogy nem fog összejönni ;) Ráadásul itt vannak még az ünnepek is előttünk, lesz haszon őszire, hidd el nekem ;) Főleg egy kis, kezdő gyártó mércéjével mérve, ne egy Apple vagy Samsunghoz hasonlítsd, nem trónfosztásról beszéltem, nem kell belelátni a mondandómba olyat, ami nincs.

    Egy gyenge, szagtalan puki csak ez a telefon.
    Minden szavaddal egyetértek. :K

    Meg Carl is maga.
    Egy beképzelt f*sz, semmi több. És ahogy mostanság nyilatkozik, leginkább a régi kínai dzsunkafongyártók hozzáállása jön le nekem.

    karpathy: Tökéletesen, egyelőre semmi gondom vele :))

    Exelsior24: csak margóra, én magam amíg használtam ezt a telefont 3 bugot jelentettem be (nem apróságok voltak) és konkrétan hülyének néztek, hogy jelezzem a szolgáltatóm felé. Se egy tracking ticket, de még csak egy köszi utánaszagolunk se. Ezzel a Nothing nálam leírta magát, persze, ettől még gondolom nem sírnak tele egy tavat, de ha ez egy standard hozáállás lesz a felhasználók felé akkor később ez már lehet hogy az eladásokon is érződni fog.

    moleculez: újból leírom: lehet nem jól fogalmaztam, nem trónfosztásról beszéltem. Piacot robbantani nem csak úgy lehet, hogy a legelsők vagyunk mindenben, hanem hogy kicsit felkavarják az állóvizet. És ez megtörtént. Próbálj meg egy új márka első készülékével a világ összes kontinensén ott lenni a legnagyobb szolgáltatók kínálatában. Az én szememben ez brutális teljesítmény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák