Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SECTORnooB

    addikt

    válasz Z_A_P #748 üzenetére

    2700X esetében is egymagon értendő a 4.3Ghz a boost az all core 4Ghz.+- pár 10mhz a hűtés és a csillagok állása függvényében.
    2600X esetében egymagon 4.25Ghz a boost all core 4Ghz.+- pár 10mhz a hűtés és a csillagok állása függvényében.
    2600 esetében egymagon 4Ghz a boost all core 3.9Ghz +- pár 10mhz a hűtés és a csillagok állása függvényében.
    Mivel a 2600-ast ajánlottam így nem tettem hozzá,hogy alap beállítás mellett kifutja magát a processzor :)
    Teszem még hozzá,hogy már én is sima 2600-ast vennék az X helyett, mivel ahogy elnézem a külföldi teszteket oldalakat így nagyon az jön le,hogy értelmes fesz mellett ugyan ott a vége és van úgy hogy még jobban is megy egy 2600-as mint az én X-em.Nagyon szerettem volna hinni benne,hogy teljes mértékben válogatott de sajnos abszolút nem ez jött le, vagy max olyan szinteken,hogy bübü az X-en még megy a 4.3Ghz 1.5V körül a simán meg már csak a fekete képernyő elött pislogsz mint hal a szatyorba, ezt az eredmény a legnagyobb jóindulat mellett is csak a hajamra tudom rákenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák