Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz ScomComputer #293 üzenetére

    Nem azt mondtam hogy nincs hibája! Mert van és bosszantó is ha az ember nem orvosolja..
    De azért ez nem kivetíthető mindennemű probléma forrására.
    A temp - venti issue az eddigi egyetlen ami ennek betudható.
    És az a sírás ami a ROG forumon és annak topikjaiban is vannak annak a fele user error... (programok rendes feltelepítése se megy egyeseknek, bios flash-ről nem is beszélve :DDD ...stb )

    Amúgy nálam 38 foktól vannak szabályozva feszesen addig meg fixen mennek hogy pont kiküszöböljem a temp ugrálást. Problem solved :P (Így értettem a ráhagyást)
    Persze hogy azt mondja de azért lehetőségeihez mérten és amennyi szólásszabadságot "kap" úgy segíti a forumokat, (sőt még PM-re is válaszol...) Leak-jeinek köszönhetően már jóval előre tudjuk hogy mit kapunk és milyen formában és annak a természetét is kifejti (néha) stb stb.. :R
    X470-nél meg azért a monitorozó programok is bekavarnak mert van akinél az Aida van akinél a HWinfo mér jól pedig elvileg ugyanazt a szenzort olvassák ki. Szerintem késöbbi biosokkal és a monitorozók frissítésével ez megoldódik itt is előbb vagy utóbb.

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák