Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Olyannal találkozott már valaki hogy a 2600X nagyon túlmelegszik?

    Nekem egy B350 TonyHawk' van 2600X-el, azt nem mondom hogy kifejezetten hűvös de nem is használtam soha se alap órajelen se gyári hűtővel...

    Ismerősnek is ajánlottam ezt a párost mert - leszámítva a BIOS egyes hiányosságait amik őt full nem fogják érdekelni mivel egyáltalán nem ért hozzá - nekem bejött, stabilan/szépen megy vele minden...

    Deee jelenleg ott tart a srác hogy fagynak nála a játékok (pl. Anthem, Div2), Aida szerint pedig 98°C a processzora... Több részletet igazán nem tudok, ő nem ért hozzá, egy 'szaki' szerelte össze neki, most vissza vitte oda hogy kezdjen vele valamit...
    Memóriája elvileg 3200-as RipjawsV, feltételezem XMP profillal bár fogalmam sincs hogy említett 'szaki' mit állított be meg hogyan...

    ...de ilyen van?!... Azt sejtettem hogy a gyári hűtővel kb. olyan gyakran fog neki 3,9GHz felett járni a 2600X mint amilyen gyakran holdfogyatkozás van magyarországon, de hogy 98°C meg fagy meg használhatatlan... azért ennyire szar csak nem lehet az a gyári hűtő, meg közbe kéne hogy avatkozzon a thermal throttling mielőtt kopogósra fagy nála a cucc...

    Nem nagyon értem... :F

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák