- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- 2 az 1-ben töltőkábel a OnePlustól
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
MontyCrew
senior tag
válasz
Alvin_ti4200 #4326 üzenetére
Sikerült összedobni, minden további nélkül vette a lapot, win fent. most nézegetem, hogymit tud.
-
MontyCrew
senior tag
válasz
Alvin_ti4200 #4326 üzenetére
Ma kiderül este, most vettem at futártól. Én is sok jót olvastam róla de vele futottam ezek szerint :/
-
MontyCrew
senior tag
válasz
Alvin_ti4200 #4324 üzenetére
Szerencsére csere volt, sajna a biosig el sem jutott a masina így nem is tudtam állítani semmit
legfrissebb volt Windowsbol fent
-
MontyCrew
senior tag
Ezt a lapot rendeltem végül, már tegnap. Talán holnapra itt is van és be tudok számolni róla. Az asrock és giga lappal ellentétben alig lehet talalni ilyent.. nem sok helyen forgalmazzák, de a gyári oldalon szimpatikus volt hogy ennyi info van a memoria támogatásról.
Hdmi kérdés első korben annyira nem tema, későbbiekben lehet probléma, de majd akkor aggódom rajt, most jó darabig csak monitoron lesz úgyis.
-
MontyCrew
senior tag
válasz
MontyCrew #4297 üzenetére
Esetleg ez is szóba jöhet: MSI B450I GAMING PLUS AC
Szimpatikus mind a 2. Msi talán azért, mert többet ír a memória támogatásról.
-
MontyCrew
senior tag
Megpróbáljam akkor esetleg ezt a lapot?
Ezzel a memóriával mindenképp menniük kellene akkor? Corsair oldalán is írja h 100% támogatása van. CMK16GX4M2A2400C16 pontosabban Ver.: 5.30 - van nekem ami pont így szerepelt a listán is.
Az Asrocknál nem szerepel ugyan és novemberi az utolsó bios frissítés.
-
MontyCrew
senior tag
egyedül a memória volt régebbi, egy 6. szériás i3 volt diszkrét videokártyával és ezt akartam lecserélni a vega11-es 2400G-re helymegtakarítás céljából. így a memória adott mindenképp, azért is keresgéltem olyan lapot aminek a támogatási listájn rajt van. Úgy voltam vele, hogy inkább legyen memória 2400 16 giga, mint valami 3200+os de 8 giga.
-
MontyCrew
senior tag
Még semmit, gondolkodom, hogy vegyek e egyeltalán valamit.. Memóriát nem szándékozom cserélni, mert ennél álltalánosabbat nem találni a piacon. Ha ezzel nem megy.. Néztem az Asrock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac-t de ennek nem írja a support listjén a memóriám. Csak a gigáé tüntette fel azért is vettem azt. Biostarnak is van egy itx lapja, de arról nem hallottam se jót se rosszat.
-
MontyCrew
senior tag
igen. már vissza vittem de váltig állította hogy én vagyok a gyök, pedig FURY memóriákkal is kipróbáltam azzal sem adott képet.
-
MontyCrew
senior tag
Üdv uraim, új vagyok ryzen körökben, gyorsan bele is futottam a pofonba.. Vettem egy 2400G-t valamint egy Gigabyte B450 I AORUS PRO WIFI lapot, gondolván, hogy a 2x8 GB Vengeance memóriáim meghagyva jó kis apu lesz belőle...
Nos elsőre tök szépen el is indult, elkezdtem telepíteni a windowst, majd telepítés közben egy aranyos fekete képernyő. Mondom ez érdekes, újra sem indult.. kicsit piszkáltam cmos reset midnen amit el lehet képzelni, nagy nehezen életre kelt, biosba lecsekkoltam a biost meg a beállításokat de azon felül hogy láttam, hogy a legújabb bios van rajt, máris fekete képernyő. Az után sehogy nem bírtam életre kelteni.
Corsair Vengeance LPX 2400 CMK16GX4M2A2400C16
Memóriára gyanakodtam de lap vásárlás elött megnéztem a támogatási listán és feketén fehéren ez a típus le volt írva.
Ötlet valakinek?
Köszönet.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Linux kezdőknek
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- SUSE Linux
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- E-roller topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 1TB SSD lemezes konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- AKCIÓ! HP USB C G5 Essential (5TW10AA) dokkoló hibátlan működéssel garanciával
- Bomba ár! HP ProBook 450 G7 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- Asus E510M 128GB SSD, 4GB RAM, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest