Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solfilo

    veterán

    válasz Dhampir #93 üzenetére

    Néztem én is AMD-nél, hogy ilyet írnak, de nagyon fura. Az mindenesetre gyanús, hogy nem írják, melyik GCN, valamiért titkolják. Vagyis hát lehet tudni, miért titkolják, szégyen, hogy sok éves fejlesztést adnak el úgy (4 éves architektúra), mintha a mostani széria része lenne.

    Amúgy ha igazat írnak az AMD oldalán, specifikációnál, akkor a Radeon 535 egy UVD nélküli kártya, ami nagyon fura. Erről cikk viszont nem született, legalább is nem találok, pedig hírértéke volna, hogy kivágták belőle a multimédiás motort.
    Még szerencse amúgy, hogy okos APU mellé teszik, így van youtube gyorsítás, mert a kártya semmiképp nem tudja, vagy azért mert GCN3, vagy azért mert kivágták belőle az UVD-t.

    Notiknál a prioritást kell eldönteni szerintem. Ha a játékra jobb kell, nincs kérdés, Lenovo, ha valaki nyugodtabb, hogy elvileg jobb a szervizháttere az Acernak, az meg vegye azt. A forrasztott memória mondjuk nem tetszik, de legalább lehet még egy modullal bővíteni, ha jól láttam (slotok száma 2, elfoglalt 1)
    Nekem az Acer szimpibb összességében, de nálam nem fontos különösebben a játékteljesítmény. Mondjuk épp ezért Acerből is olyat vennék, amiben nincs plusz egy VGA. :)
    De én desktopon nyomom, szóval az én véleményem nem mérvadó. :B

    [ Szerkesztve ]

    solfilo

Új hozzászólás Aktív témák