Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Laja333 #9830 üzenetére

    Igen, én csupán arra utaltam, vagy legalábbis arra próbáltam utalni, hogy még ha ki is jön a csatiból a 3+3 ér, még nem biztos, hogy a VGA-n is arra használódik. Mert ha elvezetik más áramkörbe a sense-t és nem betápként hasznosul, akkor ugyanúgy a 2+3 vezetéken fog menni a delej, ugyanazokat a problémákat előidézve.
    Persze, nem biztos, hogy ez olyan óriási probléma, mivel 2+2 éren is le tud adni ép csatiknak kb. 180W-ot, ami elvileg elég, de azért jobb a békesség szvsz....

    [ Szerkesztve ]

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Laja333 #9830 üzenetére

    :K

    Ez volt az a pont ahol megnyugodtam, hogy nem lesz semmi baja a VGA-nak ha csak 6-os csati van benne.
    A nyákon úgyis 1 ággá forrasztják össze a 3db 12V-os ágat, amit a 6 pinen amúgy is megkap. A Többi csak sallang, a szabvány kedvéért.

    (#9804) TechN7ne Egy öreg minőségi cucc.(Nexus NX8050.. már a gyártó is megszűnt :D) 8 pines pont nincs rajta, 2db 6 pinessel gazdálkodhatok, abból az egyik ráadásul fix. Pont a minap takarítottam ki az ADDA ventilátorát, kapott egy kis finom műszerolajat a olajtasakjába, ami amúgy is olajos volt.. de gondoltam miért ne, és azóta is csendben van. :)

    (#9808) kovsol Most mondd meg.. a legdrágább RX480 a szériában, mégsem jár hozzá semmi. Kaptam egy köszöntőkártyát és ennyi. Na nem mintha kéne, még a mai napig van bontatlan ATI-s HDMI-DVI átalakítóm.. meg egy rahedli kábel, amit csak ide oda pakolgatok pár évente. De na.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák