Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz DroiDMester #11116 üzenetére

    Megnéztem a hőfokokat, Cyberpunk helyett a Radeon driver-be beépített stressz tesztelő cuccal.
    5 perc gyötrés után:


    (a kép minőségéért elnézést kérek, ez a retek Snipping tool valamiért JPEG-et mentett)

    A teszt alatt a szobában 28,2°C-t mutatott a hőmérő. (igen, ebben a retek időben is, a panel 9-ik emelet nem kímél)

    A Junction temp említésénél én a Radeon driver által írt értékre gondoltam, nem a HWinfo-sra. Elnézést a félreértésért.
    Az értékek alapján a driver-es Junction temp az a HWinfo-ban a Hotspot megfelelője. Így már jobban alszom. :))

    Akit esetleg érdekel a ventilátoros kísérlet: 1°C-t nyertem a hotspot-on, a többi kb ugyanaz. (Mj.: a ventilátoros teszt ugye már egy előfűtött kártyával indult, hiába vártam 5 percet a két teszt között, a PCB és a komponensek már átmelegedtek, szóval simán lehet 2-3°C is lett volna benne hideg indítással. Annyit talán nem ér meg, hogy egy randa nagy ventilátor álljon a ház közepén.)

    Ha akad kis időm szöszölni vele, tervezek és nyomtatok majd magamnak valami szép GPU támaszt, és akkor mehet vízszintesbe a kárya - vmi ehhez hasonlót (link).
    (Azért örülök, hogy visszaváltottam léghűtésre, mert ilyenekkel lehet kacérkodni, nem egy min. fél napos meló átépíteni a gépet.)

    #11137 MZsoltee
    Ha pár év múlva házat cserélek, akkor már ez is a szempontok között lesz.
    De addig is marad ez, mert a szerelhetősége egy álom. (P600S TG)

Új hozzászólás Aktív témák