Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M0ng00se

    őstag

    LOGOUT blog



    Kicsit oldschoolkodhattam (már amennyire ez annak számít) hétvégén a haveromnak eladott régi FX konfiggal. Elszálltak a hőfokok, plusz az OC sem volt stabil, szóval erre mentünk rá. Először kapott egy WIN10 resit, fontos dolgok úgysem voltak a gépen.Aztán mivel volt itthon maradék folyékony fém pasztám, rákentem hátha hoz pár fokot(anno mikor kimértem kb 3 fokkal volt jobb az általam teszteltnél[igen, tudom ,hogy kupak alá szokták kenni]).Plusz mivel havernál hang nem számít alapon megy a gép, ezért bevetettem két Delta gyártotta ventiket, amik 12CM-esek és 3000-ret forognak, szóval bőven van levegő a bordának , ami amúgy sem kispályás, mivel egy Alpenföhn K2.A két Deltán kívül volt még egy 3. venti is a bordán ami egy Noctua NF-F12 industrial biztos ami biztos :DDD . A képeken látható, hogy a VRM be van hűtve, ahogy annak lennie kell. A felső venti is befele fúj, mivel szerintem többet ér hogyha ráfúj a VRM-re mintha elszívná onnan.Ráadásnak a proci polírozva van, amit még saját kezűleg csináltam valamelyik hosszú hétvégén :D. Ennél a példánynál sajna ezekre van szükség az 5GHz-hez amit mindenképp tartani szerettünk volna. Csak szebb mint egy 4,9 :U .Mivel náluk a lakásban elég meleg van nyáron (legfelső emeleti panel), ez a hőfokokon is látszik. Külső hőmérséklethez képest egy 5 fokot rá lehet dobni.Tesztek alatt nem, de bármilyen másféle használat közben megfelelőek a hőfokok. Avagy sz@r de nekünk jó.

    V6

Új hozzászólás Aktív témák