Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz M0ng00se #75999 üzenetére

    nem tudom... én FX6200ról váltottam FX8320ra... egy szálon 0% teljesítmény nyereséget kaptam bármilyen tesztben azonos órajelen... bárhogy teszteltem és állítottam ... bár tény valóban bulldozer vs piledriver a helyzet.. de akkor se sikerült nekem semmi teljesítménytöbbletet nyernem... tudom a megjelenéskori tesztek alapján van különbség, de nekem windows 10el az említett eredmény volt ... lehet a driverek fejlődtek windows szinten annyit, hogy ami korábban szűk volt bulldozerben már nem számít annak...

    viszont az FX6200ak elvileg jobb órajelre képes (válogatott) FX6100/FX6120-ak, így lehetne húzni...

    de az adott alaplapba nem feltétlen ajánlanák 8magosat, és a meglevő 6 magosat se lehet nagyon húzni benne..
    noha nem a "leghúrkább" 970es alaplap 4+1 fázis, duplázott IC-kkel, de kéne rá nagyon a 8 magos esetén egy hűtőborda ... bár a felfogatópontja megvan hozzá.. csak a gyár lespórolta...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák