Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Beretvás #74018 üzenetére

    Én azt tervezem, hogy tavasszal veszek majd egy rizsát itthonra. Ide elég a 16GB ram.
    De a mostani gépem kibővítem rammal (minimum 32GB-ra, de lehet 48/64GB-is meglépem), valamilyen 8 Magos FX-et a mostani 6 magos helyére bele, kap egy gyors és nagy M.2 NVMe SSD-t és beköltözik az irodámba a mostani i5-3470-helyére (azt meg kib*szom a francba).. Kap egy linuxot a mostani windows helyett, és dolgozok rajta (és ez végre a virtuális gépeket is elbírná normálisan párhuzamosan.. az a i5-3470 nem bírja.. munkatársamnak azonos generációs i7-e van.. az se jobb sokkal, nem nyernék eleget azon proci cseréjével).
    Vennék ryzen-t .. de a ram árak most ... enyhén szólva elszálltak, csak megfelelő mennyiségű ramot annyiért kapok mint amennyiért "átalakítom" a mostanit a fenti feltételeknek (plusz ssd, de azt ígyis-úgyis vennék).

    CPU erőben elég nekem az FX, de kell a sok valódi száll. Egyszerűen "jobb" virtuális gép alatt.
    Azt .. lehet majd 1 évre rá beszerzek egy TR-t az FX utódául, de ... még nem tudom.. az még messze van.

    De nekem is vannak még terveim ezzel a mostani platformmal.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák