Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz jokeph #72576 üzenetére

    Igen, mert az FX-ban van 2 CPU core-hoz egy nagyon erős FPU. Tehát a 4 magra azért van szükség, mert valószínűleg hiába csak 2 magot használ, az egyik kollégám elmondása szerint a Windows képes arra, hogy a magok/szálak között váltogatja a TASK-okat, így lehetséges az, hogy 4 magod 75%-on jár, ami több, mint a 2 mag 100%-a. Plusz valóban, amit az előttem szólók írtak, vannak/lehetnek háttérben futó TASK-ok is, amiket nem látsz. De ezeket ki kéne mérni, hogy választ kapj a kérdésre, viszont ilyenkor szoktam azt mondani, hogy van a tudomány, és a számítási elvek, és van a tapasztalat. Ha nem érdekel az ok, akkor szerintem elgendő a tapasztalat. Amúgy 4,6 GHz-en az azért nem annyira nagyon rossz. Mennyi annak az IPC-je? Egyébként az a fura, hogy mióta kijöttek a ryzen patchek, és a Windows optimalizációk, az FX-ek is jobban teljesítenek. Ezek után mondja nekem bárki, hogy az intel nem fizette le a szoftvergyártókat. Nehezen tudom elhinni. Az a cég mindenkit lefizet keresztbe kasul sajnos. :(

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák