Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz MiklosSaS #7245 üzenetére

    amd 9xx chipset, amd 6xxx gpu + fx proci
    ennek is van előnye, ezen a + intel SSD -n felnevettem, mintha egy háttértár nem működne ugyan úgy egy másik gépben. És ilyen egész platformot az intel még nem tud felmutatni.

    Azért kíváncsi lennék mire nem volt elég neked az fx6100 4,6Ghz en, ha játékra akkor ott a kis hd7770-t lazán kiszolgálta, ha meg munkára veszel gépet akkor meg minek veszel olyan procit ami arra a feladatra nem tökéletes ?

    És mi az, hogy ha NEM VAGY IGÉNYES akkor vegyél ilyet ? jah értem aki intelt vesz az igényes ember. Ezt a kifejezést használni egy processzorra, na ilyet se hallottam még.
    Most már igazán elmehetne innen a sok flame keltő inteles a saját topicjába.

    (#7249) pifu001 azért ne essél már át te is a ló túloldalára, ezek a procik az intel i5-2500k val vannak kb párba. Ahol az egy szál erejét kell kihasználni ott az intel az erős, és mind1 i3 i5 i7 ról van-e szó.

    (#7252) Tom5 lassan az intel proci oda jut mint az Apple termékek, komolyan mondom. Ha nem olyanod van akkor tuti csóró igénytelen balfék vagy.

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák