Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Beretvás #70885 üzenetére

    nem a boltokkal van a baj, mert az azt arul amire van kereslet, nem fog betarazni olyan dolgokat, amibol ket havonta ad el egyet, hanem ami porog
    az ilyen forumokon megy az informaciocsere, mint a PH is
    nezd meg BARMELYIK(!) AMD-s tesztet visszamenoleg
    ott fujol a az FX-re a Core2Duo-s 15eves kis verpistike is, akinek apu veszi a gepet, aztan segget foldhoz verne igazabol, de osztja az eszt ezerrel, hogy o nem venne, mert aaaa egy kazan :DDD

    meg amikor nekiallnak az 1024-s felbontasokkal ervelni
    kit erdekel, hogy a CPU erosebb 1024-ben nezve meg vmi egyszalas sw-l, amikor reg nem abban hasznalod 2015-6-7-ben?
    aztan ebbol az egysegsugarunak az jon le, hogy a Celeron is fasza lesz igazabol neki, mert azert az is intel, max egy kicsit lassabb lesz, meg jo lesz hozza vmi gyikabb deszka is, mert csak arra fussa... arabol meg olyan FX-t venne, hogy a bokajat lefossa

    ott az a i7-2600-s gep is, amit irtam
    nezem, a f@szomert masol ilyen tetu modon a pendrive-rol ez a retek?
    mit gondolsz 2.0 vagy 3.0-s USB van rajta elol-hatul?
    iiiiiiiii7, de egy 15 eves csatoloval keccsolsz, IT-s balf@szkiraly szerint ez egy korszeru gep :U
    gratulalok b+
    egy csicska A64-n meg USB3.0 volt 5eve is mar fruttiert
    amin meg csak USB3.0 meg csak SATA3 van vegre, az mindjart 40-50k-ba kerul mATX-ben is, ATX-ben meg 60-70

    vettem ~2008-ban egy X2-s A64-s Asus notebook-t ujan, nem volt egy csucsgep, 2x1.9GHz, nvidia chipset, 2Gb RAM, 250Gb HDD, brutto 136k volt
    desktop helyett volt, ezt hasznaltam 4-4.5evig, fejhallgaton ment a zene youtube-rol a hatterben es kozben net
    (alaplaphibas lett, ezert lett cserelve)
    siman hasznalhato volt barmire jatekon kivul, a teljes kepernyos 720p videolejatszas ment 40-50% terheles korul, eszre sem vettem, hogy "akadna" kozben a gepen barmi, de volt aminel 25% is eleg volt neki 720p-ben, nyilvan codec fuggo is lehet
    most vmelyik nap megneztem a T7250 Core2Duo-s DellD630-mat, ez pont egy hasonlo idoszakbol valo tortenet, 2x2GHz, 4Gb RAM, 120Gb SSD (HDD lefekudt benne)
    ez ugyanezt 720p-ben 90-95% CPUload-n tudja mar a nagyobb meretu ablak nezetben is, a video kezdetekor 99-100% a terheles 8-10sec-g, na addig nem csinalsz semmit a geppel
    utana is az ablakvaltas is 1sec faziskesessel tortenik, meg szoval nem nagyon kell mellette csinalni semmit a gepen igazabol, nem csak a video kezdetkor, hanem amugy se...pedig SSD es 4Gb RAM van benne
    na? lehet az nvidia chipset-ben a GPU volt ennyivel okosabb...?
    100Mbps-s DigiNet van alatta, dokkoloba kabelen bekotve, nem Wifi

    2 eve felraktam isminek egy zsiruj 14"-s Acer notira Win7-x64-t, dualcore Pentium CPU, asszem 2 vagy 2.4GHz-n szaladt, 4Gb RAM, 500GB HDD
    van egy youtube HD video, amivel mindig megnezem ezeket egy amolyan tesztkent, hogy na dikk, ezen hogy fut, sosem Wifin nezem, mindig kabelen van bekotve "vendeg" gep is, max a mobilok lognak a Wifi-n
    hat amikor 90% CPUload volt fullscreen-ben 720p-ben, akkor azert elgondolkodtam, hogy a kis szaros A64-s notim anno ezt csuklobol tudta sulyos evekkel ezelott fele ennyi terhelesen is
    lementve a mp4 videot egy file-ba is ugyanez volt a szitu, a letoltes nem terhelte be, csak a lejatszas maga
    .....nooormalis?
    ugyanez ezen a csira 631-s A64-n (2.6GHz) nem 720p-ben, hanem 1080p-ben megy le 25-30% CPU terhelessel, es egy lassan ~5 eves geprol van szo

    az a baj ezekkel a szintetikus tesztekkel, hogy baromi torz eredemenyket tudnak hozni a valos felhasznalas kozbeni teljesitmenyekrol, mert elvileg ez a A64 X2 meg a C2D is egy szint volt, aztan megis mekkora diffi van/volt koztuk mar egy sima youtube video lejatszas kozben is akar, ami azert nem kene, hogy gondot okozzon egyiknek se... es megis

    :DDD :U

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák