Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Plasticbomb #68856 üzenetére

    Én nem azt mondtam neki h futasson egyszerre kettö monitorozót, csak mivel elötte már írta hogy 40 fokon megy prime alatt a procija gondoltam a hw mér rosszul ezért írtam h kell a kettö mert egyik csak jól mutatja , ezek után az is kiderült hogy rossz tempet nézett :DDD
    A prime ot meg azért mondtam neki mert ha már Az se fut le akkor nincs is értelme tovább menni , persze egyértelmü hogy egy stabil prime az még nem garancia ,de az IBT-t is javasoltam , az aida-t csak a monitor miatt ( a benne lévö tesztek semmit nem érnek kb). És szerintem mivel főleg game miatt huzza akkor azért már kezdésnek nem rossz ha a prime és az ibt pöpecül fut. De azt is kihangsúlyoztam hogy mindenkinek mást jelent a stabil egy OCnál. Nekem ez a kettö az alap , jo persze még tovább lehet menni , De tegnap mikor írkáltunk akkor kezdte az egész tuningosdit szval ennél mélyebre nem hiszem h kellet volna menni mert csak kavarodás lett volna belole. Csak segíteni akartam azok alapján amit írt! :R

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák