Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Vismajor01 #68848 üzenetére

    primeban a a small FFS ami legjobban izzasztja a cput, én nekem már személy szerint egy jo fél ora - 40 perc az más stabil (attól fugg ki mire használja és napi szinten menniyt megy a gép csucsón) van aki arra esküszik ha egész este megy a prime és nem dob hibát. Változo én amondo vagyok ha nálad el mennek a tesztek mind a small FFS és a Blend 1-1 orát akkor már rossz uton nem haladsz!! Feszt csak akkor adj nyeki ha nyetlik addig ne. Blend is jó de az elsösorban a ramokat teszteli és a cput, ha ott nem kerek valami vagy egyik hibát ír ki akkor lehet kevés a fesz. de kulonben ne tologass rá voltokat :D

    PONT hogy a legfontosabb nem látszik a Te HW-d on (amit utoljára linkeltél) egy sorral alatta mutatja a pontos cpu fokot ;)
    Nekem nehogy azt nézd ami alatt a package fok is van ott kb egy 20 fokkal kevesebb szokott lenni átlagban de ez is változó
    :D azt majd késöbb mikor már kimaxolod a cput..hogy nehogy lekormoljon XD
    meg érdemesebb legalább 2 monitorozo programot használni a pontosság kedvéért

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák