Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Kutya_7 #60006 üzenetére

    Áh nem is, a házi Paksodról csak akkor "éri meg" ha extra HW fanatik vagy aki szeret mindig újdonságot élvonalban kipróbálni. Jópár évig elleszel még azzal bőven. :K

    DCII.., hát igen. :DDD :C
    Az enyémen a vRam csinálja a mókát a Hawaiiokon pedig a VRM, ha nem elég tuningos chip az csak külön fűszer, szerencsére az enyém legalább ebben jó.

    "Itt vagyok én, csak nem reagálok mindenre, mert még az lenne, hogy mit okoskodik itt egy kék barom.."

    Oké, a közelmúlt keserédes tapasztalatai alapján ezt teljesen meg tudom érteni! :R

    (#60009) Tigerteam:

    Az alapórajelet el kell felejteni, mégha valakiben van is némi félsz a tuning okán, ezeket a procikat arra gyártják hogy húzva legyenek. Nincs hikomat hogy külön tuningos lap/proci stb..

    (#60012) eldiablo:

    Nah ezzz azzz! :C
    Titkon benned bíztam, adja rendesen a Physicset. Milyen VGA-t tettél mellé mert szemre az tuti nem Pitcairn. Esetleg más valaki eredménye? Annyiból gyanús hogy a Te kockád nem kér ekkora feszt 5.1-hez.. :N

    Van bármi ötleted itt a topicban a többieknek miért fut szarul/kakukkol le 7fps-re? :F

    (#60013) norbert1998:

    Az persze.. :DDD

    (#60016) .zSoLTi.:

    Tudod, két "fajta" NB van, alaplapi és a CPU-NB.
    Gondolom utóbbit buherolod és feszt is adtál neki, mennyit? FSB-vel is próbáltad?

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák