Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz rambustibi #59995 üzenetére

    Én próbáltam tegnap kinyomozni miért fut nálatok ilyen östentelen szarul de láttad nem sokra jutottam.. :(

    Esetleg ha úgy tetszik, miért csak nálam fut ilyen jól/normálisan, 8320 achievement edisön? :DDD :F

    Kuttya kolléga! :R
    Gyakrabban is benézhetnél, bekékültél de simán jöhetnél kicsit szakmaizni FX ügyben, mint láthatod lenne miért.. :D

    Amúgy szerintem tök rendben van a 4790K @4.9 és a 8320@5Ghz közti difi, 2013 végén boltból 34k bruttó volt a proci, harmad árért szerintem teljesen reális. 3DMarkokban is van rendesen Physics score difi.
    Elég jó kis procit fogtál ki hogy tudod így OC-zni, a többség 4.2-4.4között/körül használja ezeket a Hasikat.
    Ott cirka 20-25% difi lenne..

    Engem egyébként kellemes csalódásként ért az utolsó Inteles felhozatal, azaz a Skylake, 6700K @4.6-on futja ezt:

    Vagy nagyon Intelre van írva ez a bench vagy nagyon eltaláltak most valamit, nem szokott a generációnak csúfolt Intel lépcsők között ekkora difi lenni, ha melléveszed az órajeleket, akkor bizony elmondható hogy a 4.9es 4790K és a 4.6os 6700K között nagyobb a difi mint az 5ös 8320 és a 4.9es 4790K között!! :C :Y

    Sokszor "leszólom" az Intelt kizárólag mert ár/teljesítmény arányra a béke segge alatt van a húzott 8320-hoz képest de ez a Skylake.., hát ez úgynézki egészen jól sikerült nekik! :K
    Szóval jobb az Intel persze, csak a 3-4X-es árszorzóhoz képest volt eddig kevés mint sünben a dajer de a Skylake most úgy néz ki nagyon egyben van. :K

    Tudom én vagyok az egyik azok közül akik a legtöbbet morognak ha szóbakerül az Intel, elnézést, csak örültem/ök Kuttya kolléga egykori FX-es/kattant OC-zós fórumtárs jelenléte okán! :B :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák