Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pancsermeste

    őstag

    válasz ViZion #57796 üzenetére

    Most akkor kötelezően leég, vagy le tud égni? No, mert ez nagyon nem mindegy.
    Természetesen le tud égni, tele van a net ilyen képekkel, még rog lapokról is!
    Én kb. egy évig nyúztam az ext4-esem, kutatva a határait, és hidd el, mikor leszedtem a bordát róla, semmi égés, de még lötstop lakk barnulás, elszíneződés se nem látszott sehol. Anno még méricskéltem is infra hőmérővel, hogy mi mennyire melegszik, de max. 85-90 fok körül volt a legmelegebb ponton (Saber VRM is eléri a 80 fokot, sőőt!) Ettől még nyilván nem fog kigyulladni, de ha mondjuk lezárlatosodik egy FET, akkor ott a megnövekvő áram miatt szétéghet a fólia.
    No mindegy, mint mondtam, 3 ilyen konfig is van ismerősöknél (én raktam nekik össze hulladék, filléres asrock-ból, mert tele volt az apró velük).
    Eddig egyikkel se volt probléma... ha közben elpukkanna valamelyik, ígérem beszámolok róla fényképekkel illusztrálva. :K

    (#57795) norbert1998: Rendben, meg fogom mérni (bár csak az össz fogyit tudom, konnektorból.

    -= Pancsermeste® =-

Új hozzászólás Aktív témák