Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V!ck

    aktív tag

    válasz Balathruin #55427 üzenetére

    Pár hónapos, de hibátlan Windows 8.1 de tényleg csak az IBT sz*rakodik...
    Igazából egy bajom van csak és csakis Radeon kártyákkal (6670, 6770, 6870 is) : nem tudok fullHD felbontást beálíltani, csak akkor, ha Catalyst control centerben az EDID-től elveszem a pipát. Ez még nem is gond, de minden egyes újraindítás után visszateszi és megint csak 1600x1200-at enged maximum... az agyamra megy. A monitorom LG W2243 és 1920x1080 felbontású, VGA csatlakozós. Erre esetleg valami ötlet?

    (#55429) .zSoLTi.

    Ahogy fentebb írtam, akárhogy feszeltem, IBT mindig lehalt. Aztán nekiálltam Primeolni, szépen elkezdtem csökkenteni a feszt, mígnem az egyik mag már hibázott is. Adtam neki plusz egy lépcsőt, így álltam meg 1,32V-on 4,4GHz-en és nem hibázik. Pedig IBT-hez az FX fixet is felraktam, mégsem jó. 4,2-n is elhasal, bármit csinálok, max 4GHz-en fut le.

    (#55443) Balathruin

    Oké, de miért teszi vissza a pipát újraindításkor és cseszi el megint a felbontásom? Kb 20 újraindításonként egyszer ha úgy marad...
    A GTX275-öm miért nem csinált ilyet? Mindenféle hókuszpókusz nélkül be tudtam állítani az 1920x1080-at...
    hamarosan vennék majd új kártyát és ha csak ez miatt nvidiát kell vennem én hülyét kapok... pedig de kinéztem magamnak az R9 285-öt :( de lehet hogy GTX960 lesz belőle...

    [ Szerkesztve ]

    Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

Új hozzászólás Aktív témák