Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rappit4

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy ilyen bonyolult és hosszadalmas problémám. Szóval azzal kezdődött, hogy melegen járt az fx-8320-am. 1,44V-nál 4,5GHz-en 74C-t is elérte és ment volna feljebb is. Thermalright silverarrow ib-e hűtőt is megvettem hozzá hátha az segít, de ugyan az maradt a szitu. Viszont aztán elkezdett befagyogatni eleinte keményebb játékoknál aztán már a végén a desktopon is befagyott. A végén már default bios beállításoknál is befagyott a desktopon és legvégül inditanám ujra és nem jön be a bios. Belenézek a házba és látom, hogy a dram_led világít. Elem ki,majd vissza memoriák egyenként mindegyik slotban külön de semmi. A ram biztis,hogy jó mert más gépekben szuperál. Ja, a lap pedig egy m5a97 evo r2.0. Na ekkor vittem be az aquahoz a lapot majd egy honap után csak fenygetőzésre került elő a lapom tesztok felirattal mondván semmi baja. Ma hazhoztam próba,indul asztal 10 perc lefagy dram_led világít biosig el sem jut. Na most itt vagy az aqua szervíz egy határ szar vagy a cpu a hibás. Valakinek van ötlete mit lépjek? Havernak van egy ugyan ilyen lapja esetleg abba bele tudnám dobni a cpu-t.

Új hozzászólás Aktív témák