Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hencso

    Ármester

    én ugy gondolom ami már téleg jó lég hütés ott van olyan 20k körül + kis apro és van kompakt vizhütésed amit te magad épitesz vizet ugye bár mindent be kell szerezned egyik ismerösömnek csaka viz cucok voltak 100k ba szoval inkább a kompakt amugy onnan tudom h hány kiló mert az ipon rátete a sujt mikor a futárnak fel adta amugy izlések és pofonok ki mire áldoz de énekem a vizhütés elöt egy tx3 volt rajta amivel nem mertem már overclokolni mivel 4.2 nél ami turbo a procinak ott már erölködöt a hütés... igy döntötem erre a kompakt hütésre és amit a videoban is linkeltem látszik h szét préseli a vizet... lehetett volna corsair h100i de azt sokalotam majd nem 40k lett volna ez meg 28k volt futáral együt szerintem meg érte és meg vagyok vele elégedve és azért döntötem viz mellet mert ezek a nagy levegös hütök szerintem nem igen szeretik ha cipelve van a gép már csak az alaplap miat is azért ezel egyszerübben lehet mozogni a vizesel! anyit amit te raksz össze kel cpu blok csövel tartáj pumpa és nem egyszerü anyagilag már mert mindenból a legg jobbat akarja az ember! amugy ez az enermax nagyon halk és hatékony! :C :Y :W

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák