Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MinionFlasH #50428 üzenetére

    Kérem tisztelettel.., van nékem integrált hangkártyám, működik is ha bekapcsolom köszöni szépen, csak kicsit recés/rekedtes a hangja mint Joe Cockernek 40év dohányzás után. :D

    Egyébként ahogy stratova is írta.., az 5Ghz-et 1.5V-on hozza, míg az 5.3-ra (amikor megnyekkent a drága..) 1.6V-al próbáltam rá és nem, nem csak egy CPU-Z shot erejéig kapta az 1.6V-ot, hanem cirka 10-15percet gyötörtem C3 WTTJ-n 90+% prociterheléssel.
    Tehát a hangsúly azon van, hogy rá is terheltem!
    Órajelben nem tűnhet soknak az a 300Mhz difi, de az akkor ezzel járó 0.1V az bezony marhára sok volt. (Hogy minek is volt sok az egyelőre homály, az SA 72°C-on megfogta a procit még ilyen fesz mellett is. Nem tartom kizártnak, hogy a vitatható minőségű tápom büntette meg a lapot, fene sem tudja..)
    Barbárság, konkrétan. Életem eddigi legjobb lapja és így elbántam vele.. :O

    Pláne azok után, hogy mint legutóbb kis buher után kiderült, 1.525V-al stabil 5.2Ghz-en. :W
    Szóval nagy baj nem lett belőle, a harcedzett csataFX füstös képén elhelyeztem egy forradást, ha engem kérdezel kimondottan jól áll neki. :D

    (#50461) Kutya_7:

    Wooo! :C
    Úgy nézem valaki konkrétan lemásolta a configom.. :D
    8as Vishera @5Ghz + Tahiti 1200/1700on. Na mit szólsz milyet megy az AMD erőmű?
    Az gondolom feltünt, nagyon más így mint 4Ghz környékén, alapórajeles 280X-el.
    Volt benne "némi" tartalék ugye? ;)
    A Phenomhoz mérten már rá sem kérdezek..

    Szép munka, használd egészséggel és vigyázz rá!! :K :R

    "That Shit can Overcloooock" [link] ;] :DD

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák