Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutya_7

    tag

    válasz Omli85 #50470 üzenetére

    Igen 24/7-be használom így. :P
    A gép működjön, az meg hogy a környéken pislákolnak a lámpák vagy sem az nem az én gondom... :)
    Nem tudom hűteni Prime és IBT alatt sem, mint írtam, de eddig még a socket 63 foknál nem ment feljebb.
    Kb. 2 hétig nyúztam a gépet Prime+IBT kombóval, így 4,8-at tudtam kihozni belőle, de úgy döntöttem mivel sem videókonvertálással, sem 3D rendereléssel nem dolgozom (ugye ezek izzasztják meg rendesen a procit), így maradt az általam célnak kitűzött 5,0 Ghz beállítása és tesztelése az általam használt programok/játékok alatt.
    Persze majd később jobb hűtővel igyekszem Prime/IBT stabillá tenni, de valószínű ahhoz még durvább feszültség kell majd. ;] (A lap bírni fogja, mert VRM max 63 fokos most :DD )
    Mielőtt beállítottam volna az 5,0 Ghz-et már külön-külön is vizsgálgattam a modulokat és hát igen, nem egyformák... :((( (Az első 2 modul viszi akár 1,48V-al az 5,0 Ghz-et Prime/IBT stabilan, de a másik kettő még 1,53V-al sem Prime/IBT stabil)

    Úgyhogy egyenlőre ennyi, köszönöm a topicnak/lakóinak, hogy vannak és volt miből okulni/ötletelni. :R

    Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

Új hozzászólás Aktív témák