Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Szerdán megjött az új ház/cpu kombó. 10éves ház került váltásra, fáradt, original 9centis ventikkel, amikben cirka 180k üzemóra volt már..! Egy lowprofile cpu hűtő fért csak bele, 5Ghz-el 1.5V-on a Firestrike 15másodperces procitesztje is 72 fokra melegítette egy pillanat alatt.., szóval érett már a csere.

    Ilyen volt: [link]
    Ilyet lett: [link]
    Egymás mellett: [link], [link]

    Van némi különbség.. :D
    A régi procihűtő 14es ventijét ami 12esbe csavarható némi harc árán sikerült beapplikálnom a jobboldali oldalapba, hogy telibe fújja az alaplap tartó tálcán levő emberes lyukat, ezzel a procit és mindent ami a lapon körülötte van.: [link]
    MB, NB hőmérsékleteken nagyon meglátszik.

    Elég látványos az eredmény/összekép, ne felejtsétek el amit a firestrike procitesztjéről írtam.
    Egy 10körös IBT VeryHigh, 1.5V:

    68fok... :Y
    Kissebb érdekesség, 1866ról (CL10) levettem a ramokat a gyári 1600ra (CL9).
    Gflops értékek egyenletesebbek lettek, na ez mitől van?

    Így két nap után stabilnak tűnik a tunning 5ghz-en, nincs játék ami 52fok fölé vitte volna.
    Külön ligában játszik az előző/mostani ház/hűtő kombó.
    Elfelejtettem írni a post elején, MX-2 pasztát használtam.

    Pár hsz-el korábban szóbakerültek a Giga lapok, csak annyit mondhatok nagyon szeretem a 990fxa-ud3-at.

    Szerk.: Az IBT tesztet ma kora délután csináltam, nem volt éppen hűvös sem odakint, sem a szobában.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák