Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz ViZion #43011 üzenetére

    Ezt en ertem, ezzel nincs is gondom, de az uncsi h huzom a szorzot es tuningoltam...
    En szeretem bonyolitani a dolgokat, bar azert eleg jol ki lehet sakkozni a dolgokat :) eljatszok a szorzoval egymagaban, aztan eljatszok a memoriaval, es aztan jon az fsb, ahol nem piszkalom a szorzot, a memoriat tudom meddig vihetem es voila, keplet megoldva :)

    De letesztelem igy is, ugyis a teljesitmenyeket, fix feszultseg, fix pteszt kornyezet, egyikben a szorzoval jatszok, a masikban az fsb-bel, csinalok 3-3 tesztet es felrakom az eredmenyeket. majd holnap, most aluka.

    Nem azt mondom h nincs igazad, tavol aljon tolem, hanem azt h nem gyoztel meg :) Megcsinalom a teszteket es meglatom :)

    ui: azert nem hiszek a kulonbozo oldalak tesztjeinek mert hazudnak, csalnak, manipulalnak (itt nem a PH-ra gondolok). Neked hiszek, csak alatamasztom tesztekkel :)

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák