Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szivacs1987

    aktív tag

    válasz ViZion #42432 üzenetére

    "C6 disabled felesleges" : akkor ezt bekapcsolom (most nem cicereg kikapcsolva)

    "ha elkezd emelkedni...visszábbvezsem... " : ezt úgy értettem, hogy biosban állítok eggyel kisebb teljesítményű állapotot(fesz, fsb szorzó, stb)

    "visszábbvezsem a feszt és az fsb(vagy szorzót, még nem tudom melyiket)" : azért nem tudom, hogy MÉG melyiket, mert ha fsb-t veszek vissza, akkor az viszi magával a memóia, nb, ht-t is, míg a szorzó csak a procit

    ""aida szerint be van kapcsolva" - aham, biosban kellene tuningolni, ezzel így most mit kezdjünk?" : mivel csak ezért, hogy megnézzem be van e kapcsolva nem volt kedvem újraindítani a gépet, és mivel CSAK megnézni akartam, így ezt az aida is kiírta (amúgy meg már letiltottam biosból)

    Igen használok sw-t tuninghoz, de csak addig, amíg egy új "nagyjából stabil"(15 perc prime95 alatt nem hibázik) állapotot találok, ekkor biosban átállítom az értékeket, és így tesztelem.

    IBT vs prime: sok helyen olvastam már, hogy primmal tesztelik, de ha azt mondjátok az ibt jobb, akkor azzal fogom ezentúl.

    Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

Új hozzászólás Aktív témák