Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz szivacs1987 #42428 üzenetére

    C6 disabled felesleges... táp cicergést vagy megszűnteti, vagy nem. Sokaknál nem. Szal ezt be.
    Szorzót kellene emelni, nem FSB-t... de ha Neked jó ez, legyen.
    Ez a +10% eléggé hihetetlen, rajtad kívül nem hallottam még. Főleg mert a L3 cache sebességét a CPU NB sebesség adja, mindegy, hogy mivel jött ki... Idézet a hivatalos tuning guide-ból (amit biztosan Te is olvastál, hiszen linkelve van az összefoglalóban...) "The HT ref. clock value itself doesn’t have any impact on performance."

    "ha elkezd emelkedni, akkor visszábbvezsem a feszt és az fsb(vagy szorzót, még nem tudom melyiket)" aham... szal. SW-vel tuningolsz, közben kb. nem is tudod mit állítasz?

    "hibával az egyik mag stabilitásteszt alatt" Prime? Az nem elég. IBT 10 kör high, utána esetleg stabilnak mondható szvsz, de ez is egyéni, ha megfelel, használd.

    "aida szerint be van kapcsolva" - aham, biosban kellene tuningolni, ezzel így most mit kezdjünk?
    Szerintem akkor végeztünk is, használd ahogy tetszik. :(((

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák