Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    válasz Whysperer #2993 üzenetére

    Pártatlan voltam, de inkább i5 2500k fele hajlottam a gépvásárlás elején. Mondjuk nagy tuningot nem tervezek, van, hogy 1 hétig elé sem ülök az otthoni gépnek (van elég a melóban...).
    Viszont elolvastam a bull teszteket, eléggé lehúzták, de ennek ellenére engem a kíváncsiság mozgatott egy teljes AMD konfig felé (régen is volt k6-tól kezdve athlon64ig), plusz ez egy teljesen újszerű fejlesztés, ez is érdekessé tette számomra.
    Nem tekintek rá 8 magos CPU-ként, 4 modul a reálisabb megközelítés. Nem várom el tőle, hogy i7eket alázzon, mert olcsóbb volt a 8120 mint a 2500k, azzal nagyjából egálban van talán.
    Megbánni nem bántam meg, szépen mennek a játékok fullHD-ben egy szál 6870nel, a windows fürge, nekem még egy SSD kell talán, mert elég lassú HDD-t sikerült jó áron szerezni csak :)
    Viszont én nem izgulok benchmarkokra, így az a része, hogy X ponttal kevesebbet kap tesztprogramokba, k.rvára hidegen hagy.

    Itt egy kép a dobozról, munkahelyi "ez még jó lesz valamire" dolgok tartójának rendszeresítettem.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák