Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Apone33 #26420 üzenetére

    Téged mindenki kerül ismer... :D érdeklődő erős idegzetűeknek [link] ;]

    Sztem a Brocken ár/értékben nagyon jó. Sűrű lamellás, venti kell rá akár 2 is, cserébe jól hűt nagyon és árban is baráti. Thermalright Macho (a régi, nem az a vékonyka újabb fajta) is "jóáras" szokott lenni aprón. Meg ott vannak a klasszikusok: Ninja, Mugen, Matterhorn, Triglav stb. Ezekhez fogható boltban 10k fölött van jóval. A Silver arrow (aprón ez is 20 k alatt, boltban fölötte pár ezressel) és a Noctua NH-D14 még egy lépés fentebb. Általában léghűtőkre a minél nagyobb, annál jobb az igaz. Ha megtetszik vmielyik, akkor guglin vagy itt PH!-n, logouton biztosan van teszt, az segíthet dönteni. Másrészt attól is függ, h mekkora tuning a terv, mert nagy frekihez már komoly hűtés illik. Mondjuk a felsoroltak sztem használtan is eladhatók, ha cserére kerülne sor.

    Tomax89: én ezt a "tucatnyák" dolgot nem értem... Az is piros hűtő rajta a zöld nyák meg kikandikál... Vegyenek nagyobb lemezt, vagy csinálják pirosra azt a nyákot! Amúgy az új Asus Haswell lapok is igen érdekes színvilágot kaptak... (OK, az első 3 jól néz ki.) Sztem Stevie Wonder lehetet a senior color selector manager ;]

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák