Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g-thomas
    senior tag

    Mert azért egy ilyen jellegű összeolvadást elég erős céges dolgok előznek megy.

    Így oké, hogy pletyka szintem ez már terjed, de a hivatalos papírok után lehet érdemben nyilatkozni.

    Ez lehet neked sunnyogás, de ez hosszabb folyamat :)

    ---

    Hozzáteszem van, ami nekem se tetszett a Realme kapcsán.. A névválasztás, a kezdeti logók, az egyértelmű reflektálás a Redmi-re, ezek azóta azért változtak, a szoftver pedig szerintem az egyik legjobbak között van és sallangmentes.

    Illetve azért a hazai piacra való be és kilépés nem volt túl szép.

    A készülékek viszont jók.

    Nem mondtam, hogy rosszak, volt OnePlusom, most is Oppo az egyik, amit használok.

    #4 Eddig gyakorlatilag bármi történik velük, sosem tőlük lehetett értesülni, kb. oknyomozóst kellett játszani, hogy a szaksajtó tisztán lásson.

Új hozzászólás Aktív témák