Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• 206 cc

senior tag

Olvasom itt a bejegyzéseidet és inkább tűnsz a Magyar Posta alkalmazottjának.... :DD ...de az én példám is minősítí az itthoni szolgáltatásukat! ...miszerint tegnap bementem az itteni helyi postára ami kb 100 m2 területű,és 6 alkalmazottból áll,mutatván hogy a hivatalos nyomkövetés szerint ide megérkezett a csomagom ekkor és ekkor!...erre még nekik ált feljebb hogy miért csak most keresem ,néhány napra rá???!!!...mondom ,mivel most èrdeklődtem utána igaz még van kb. 20nap a 60 -ból de a megküldte "kis kínai" elmarasztalt barátunk,hogy átvették a csomagot már az ő visszajelzései szerint itt nálunk!
    Szóval teljesen felháborodtak,hogy kértem mutassák meg ki ,mikor vette át,hol??? Mivel a főnök nem volt bent így erre nem tudtak mit mondani majd ünnep után menjek be és előkeresik a nyomtatványokat,iratokat!
    Érdemes tudni hogy kb a külföldi rendelések 80% az én csomagjaimból adódik itt.....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Hozzászólok Aktív témák