Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz V/ #9192 üzenetére

    ebayen vagyok járatosabb, ott ha nem a "megbeszéljük okosba" opcióval kezd az ember, akkor Szauron szeme egyből őrá meg az eladóra irányul, ebből kiindulva első kanyarban nem kerestem a spicli-lehetőségeket, de ha elfajulnak a dolgok és a hátralévő két hét alatt nem jutunk dűlőre, nem fogok visszariadni a piszkos módszerektől sem :) első kanyarban megkérdeztem, hogy van-e erre az esetre valami megoldása, el tudná-e küldeni a maradék négy darabot (igazából pont ötre lett volna szükségem...), de ha tol egy partial refundot, én azzal is megbékélek és megveszem máshonnan. Ebayen egy dollárért mennek ezek, kábé annyit is érnek, majdnem négyért azért már kicsit drága :D Köszönöm a megnyugtatást és az infót, ha bevágja a flegmát, akkor megkeresem ezt a nem azt kaptam, amit ígértek-opciót.

    szerk: igen, az a 15-30db-os rész hülyeség, azzal nem is foglalkoztam... az ötre koncentráltam, az reális mennyiség ezért az árért. elvileg két gombelem járt volna méricskénként (írja a manual is), na, abból is csak egy jutott >.< de elballag eggyel is, párhuzamosan vannak kötve, csak az üzemidőt növelné.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák