Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petrosilov

    tag

    Sziasztok!

    Jópár dolgot vásároltam már az aliexpressen, de most belefutottam a "jóba". Mobiltelefon kijelzőre rendeltem védőüveget, meg is jött, de nem arra a telefonra volt méretezve, amire kértem, jó fél centi lelógott minden irányban. Mi sem egyszerűbb, az áru alatt felvettem a kapcsolatot az eladóval, írom, hogy nem stimmel az üveg. eltelik egy hét, válaszol, küldjek róla képet. Képküldés után még egy hét, egész biztosan olyan telefonom van-e, írom, hogy az. Újabb egy hét után küldjek róla képernyőmentést, küldtem. Majd csönd, nincs válasz. Közben jön az ali levele, hogy lejárt az idő, értékeljem a tranzakciót. Hát jól bevarrtam az egy csillagot. Azóta mindennap kapok az eladótól levelet, drága barátom, ne tedd ezt velem, megspékelve nagyszemű-pislogós-édibédi angyalkás gifekkel, csak vonjam vissza a negatív értékelést. Hmm? Nem tudom egyáltalán vissza lehet-e vonni, illetve azt sem, hogy miért tenném, bár, ha megteszi amit legutolsó, ma reggeli levelében ígért, hogy visszautalja inkább a pénzt, akkor törölném az értékelést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák