Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz ad4m1337 #5498 üzenetére

    Hát mondjam, hogy én már eBay-ről szinte nem is rendelek... csakis aliexpress!? (ez elég sokat elárul)

    - ugyanazon termékek
    - olcsóbb árak
    - jobb termék lap
    - jobb kereső
    - termék értékelések / order szám a termékeknél... (most újonnal kép feltöltés az értékeléshez)
    - sokan sírnak, hogy nincs PayPal... és kit érdekel!? Van ugyanolyan jó vásárló védelem... (hibás teljesítés esetén mindig visszakaptam a pénzemet... ~2év alatt 200+ rendelésen vagyok túl szerintem)
    - kötelező TN adás, stb.
    (szinte nem is tudok negatívot felsorolni)

    Najó negatív (bár kinek mi számít annak):
    - pl. valóban a "lassabb ÜSZ"... vagy a hosszabb refund folyamat
    - hosszabb vásárlóvédelem (PayPal 45/180 nap VS ali 60nap... bár ez miért baj!? inkább jó, ha hosszú, csak a megkapás hosszabb lehet... meg kitolják a védelmet pluszba)

    - mondjuk sok csaló lehet (ilyen 0 értékeléses emberkék), de itt is ha átvernek és hamar kibukik (és hamar kiszokott), akkor visszakapod a pénzedet... meg ők automata csak akkor kapják meg, ha letelt a 60nap vagy értékelsz... addig nem kapja meg a pénzt... ha meg vagy olyan balga, hogy egy átverést, stb.-t értékelsz... és eluszott a pénzed, te hülyeséged!

    Meg na igen... csak kínai eladók vannak... EU stock nem igazán (persze akadnak olyan terméklapok, ahol plusz felárért választható EU-s küldés, stb.)

    Aláírásomban leírás az aliexpress "tapasztalataimról" - "buktató" - figyelni való dolgokról...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák