Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz Tommy1982 #43998 üzenetére

    https://index.hu/gazdasag/2020/10/23/kinabol_rendelne_olcson_akkor_siessen/

    szoval az eddigi allitolagos fejlesztesek hogy majd a vevo egyenkent online intezi es fizeti az AFA-t eloszor elcsuszott nyarra most meg mar nem is lesz probaljak az eladokat mogyorozni?

    aztan ugye mi van azokkal a kereskedokkel akiktol nem birjak behajtani az AFA-t vagy nem is regel a rendszerbe nincs ejropai fiokja? ez esetben marad az egyenkenti eljaras ha kepesek kivalogatni melyik kitol jott?

    nekem mint vevo honet a fenebol kelljen tudnom a fizetes utan hogy akitol vettem az befizeti e az afat a junio fele vagy sem? velem kifizetteti o meg bassza befizetni??

    lesznek itt meg csunya dolgok..... a kovetkezo az erzesem:
    szerintem ezt is a rendes korrekt munka helyett inkabb fajan elliberalizaltak
    az elejen tuti az eddigi kicsi lazasag es kaosz helyett meg nagyobb lesz!
    eddig hoztak a szurken most majd hozzak feheren csak fizetes nem lesz utanna?
    hivatalossa teszik az AFA nem fizetest... mert eddig is volt csak vmi ugyes modszerrel

    de nekem mint vasarlo ez jo hir! MERT
    engem mint VEVO nem terhel semmi extra "melo"
    kiveve HA az elado megemeli az arakat HA megemeli?
    sőőőt jobban jarok meg konnyebb lesz 22ejros riziko mentesen vasarolhatok :)

    jellemzoen a rendelesek egy resze lehet a nagyobb resze? amit nem is lehet itthon beszerezni? ez lehet akar occo kis fisifosi szar de akar 50-100 ejros fisifosi szar is?

    nem kell bajlodnom a sok lusta adoszamito alkalmazottal filleres szarok utan
    kuldeni a szamlat bevallast kesziteni
    pitizni na mennyi man?
    ebben a honaban 10 euro alatt vagy felett lenne a fizetendo osszeg!

    nem kell etetnem ugyintezesi osszeggel 3-7e al a postat a DHL-t a Fedexet a GLSt a UPC-et etc etc mert nem lesz fizetendo osszeg.

    ha valaknek surgossen kell az ahitott "dragasag" vagy fontos alaktresz? 22ejros vagy akar 55ejros batran rendelheti plus 10-20-30-50 euros DHL szallitassal is! Tuti nem lesz extra fizetes ugye nem csak az AFA hanem a DHL tisztelet dija is!

    a kerdesek
    mikor lep be a VAM?
    azaz maradnak -e a regi szabalyok 150euro felett?
    a telcsi tablet tovabbra is VAM mentes marad?
    na es mi lesz a nem regelt sunyizo kereskedokkel cegekkel?
    azaz ki mikor hogyan donti el vizsgalja ezen csomagokat es kit szivatnak miatta?

    izgibizgi....

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák