Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz norbiv8 #41036 üzenetére

    Próbáltam utána járni és az NPKK-ban nem erősítették meg hogy ők írnák ezt be. Ismerve a logisztikai cégeket ez kamu dolog. Ott egy halom nem könyvelés köteles küldemény egy konténerben és vele együtt a hivatalosan könyveltnek tekintendők.
    A posta szállítólevélen ezek darabszám szerint vannak, az hogy pontos lenne a szám el nem tudom képzelni, a könyvel küldemények meg tételesen felsorolva. Ha esetleg vonalkód van hozzájuk az jó dolog.
    De jön a probléma, hogy mely küldeményt kell érkeztetni, no azt tudják a postások mert a szállítólevélen rajta és ismerik a hozzátartozó elfogadott nyomkövetési számot ami Rx vagy Lx kezdetű.
    Érkeztetik a konténert, felnyitják és lekönyvelik azt ami kell és ezek a mozzanatok láthatóak is a nyomkövetésben. 3 bejegyzés
    Azzal amin ki is van emelve hogy nem nyomkövetett és a "saláta" küldemények közt van miért foglalkozna?

    És csak egy bejegyzés van hozzá, a konténert nem érkeztetik, nem nyitják ki, hanem csak: A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben.
    Nekem ez nagyon sántít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák