Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djnyakesz

    aktív tag

    válasz molvany #3942 üzenetére

    Oké, de ha olvasol a fórumban, akkor te is látod hogy a YW nagy részben átverés TN... "ájuldozás" címén azt érted hogy leírtam hogy "nem annyira örülök neki". Ne forgasd ki azt amit írok!

    Biztos jó ez is, de az elmondottak alapján eddig NEM HISZEM EL! :D

    Az Anyázást pedig ironikusan értettem, mint láthatod macskaköröm között van! :)
    Na elég lesz a szóváltásból, nincs kedvem már válaszolgatni ezekre, köszönjük a válaszokat, a kioktatásokat is mert az is része a dolgoknak, tanultunk belőle... a kérdésre a válasz megvolt, lapozzunK! :D

    Jocó1977
    Ebben nincs igazad, mert pár dolláros sz@rokat rendelek javarészt, és KIVÉTEL NÉLKÜL mindegyikhez volt rendes TN. És nem egy ilyen eset volt! Remélhetőleg ez az eladó is korrekt, az értékelései alapján biztosan... szóval nem gondolom hogy gáz, a kérdés nem is erre irányult...

    kirkri
    Köszi a támogatást XD ;] :Y Hozzá teszem én sem kérdeztem volna ezt meg ha nem láttam volna a sok negatív tapasztalatot vele, s csak úgy ahogy neked is, nekem is fontos hogy tudjam merre jár a csomagom. (de szerintem ez mindenkinek)... Mellesleg ez is ChinaPost-al kellett volna jöjjön, de már nem is érdekel, csak jöjjön meg!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák