Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • walakyb

    aktív tag

    válasz spileraaa #37988 üzenetére

    Nem tudom, ezert lecsillagozni szerintem nem igazan korrekt. Az egyetlen dolog, amit rosszul csinalt (legalabbis az irasaidbol ez jon le), hogy egybe adta fel, amit te kulon-kulon rendeltel. Irtad, hogy irtad is neki, hogy kulon adja fel. Biztos, hogy ertette, amit irtal? Nagyon sok kinai fordito programmal kommunikal angolul, az meg tobbszor erthetetlen, mint jo...
    Onmagaban az, hogy kulon rendelted sok okbol lehet. Egyreszt, megrendelted, es rajottel, hogy kell meg 1. Vagy mint pl en, rendeltem xiaomi szunyogriasztoba 3db filmet kulon-kulon, mindegyikhez alis kupont felhasznalva (igy a 3ert fizettem kevesebbet, mjnt amennyibe 1 kerult :D).
    A tanulopenz ne azt tanitsa meg neked, hogy ez az elado gyoker, hanem hogy minden esetben torekedj ugy rendelni, hogy barmit csinal az elado, ne szivhasd meg. Csladtag nevere regelni, onnan is lehet rendelni ugyanarra a cimre (bankkartyara figyelni), meg lehet adni a masodik csomagnak mas cimzest, de meg is lehet varni, mig elindul a csomag (es az a biztos, ha mar a tn szerint is elindult, nem pedig csak kikertek.
    Ugyanilyen "trukk" nagyobb kupon felhasznalasanal, hogy ervenytelen fizetest csinalni, es utana egyesevel megrendelni a cuccokat. Utana nem kell magyarazkodni a vamosoknak, hogy igaz, hogy 100$-t fizettel, de ez 7 csomag osszerteke volt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák