Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frenk

    aktív tag

    RANPO Led izzók

    Megkérdeztem "RANPO" nevű Led izzó kereskedőt, hogy a rendelt termékei nem érik el a meghirdetett teljesítményt - a válasz meg is érkezett:
    "We know it not meet your expectations.But we have low profit in aliexpress,and this product also can be used normally.
    We suggest to refund $3 to you and you keep the item to save your time and money, is it ok?
    Waiting for your reply and Have a nice day."

    Tehát Ő a felvetett problémával tisztában van és ennek "szellemében" értékesíti termékeit.

    Akkor viszont segítséget kérnék, hogy tudtok e ajánlani olyan Led izzó kereskedőt aki minőségben és teljesítményben is korrekt terméket forgalmaz. Elsősorban 80-100W-os hagyományos izzóval egyenértékű (nem szabályozható fényerejű) Led izzó érdekelne. Vásároltam már egy-két eladótó ( pl.:MALITAI ) ilyen teljesítményű Led izzókat csak a minőséggel voltak problémák - amivel már fél év múlva nem hiszem, hogy lehet valamit kezdeni ( a Led izzók többsége nem bírt többet fél évnél - az izzón lévő egyik led sor elkezdett villódzani majd volt olyan is, hogy már "amperszagot" lehetett érezni). A lényeg, hogy nem voltak hosszúéletűek és semmi közük nem volt a meghirdetett "100,000 hours" üzemidőhöz.

    Segítségeteket előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák