Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krolyd

    újonc

    Sziasztok!

    Néhány hete kezdtem el nézegetni az Alit, eddig még nem rendeltem innen, úgyhogy nincsen tapasztalatom. Máshonnan már rendeltem (ebay), ott nem volt probléma. Nagyjából tudom mit kell nézni, nem idegen tőlem ez a téma de azért pár dolgot megkérdeznék mert néhány dolog elbizonytalanít. Jó, hogy itt vagytok Ti, meg jó, hogy kialakult erről fórum, örülök, hogy rátaláltam és előre is köszönöm az esetleges segítségeket, építő jellegű válaszokat.

    Konkrétan erről a termékről lenne szó és általánosságban ezekről a termékekről(cipők):

    http://www.aliexpress.com/item/Best-price-and-Free-shipping-nike-air-max-87-men-s-shoes-for-sale/1396458793.html

    - amik a képeken vannak nagy valószínűséggel olyan minőségűt is fog küldeni?
    - olvastam előbbi bejegyzésekben, hogy 55 EU alatt nincs vám, de ugye minden esetben átnézik a dobozt, próbáltam olyat keresni, hogy Svéd posta küldi de amilyet szeretnék abból sajnos nincs olyan, a kérdésem, hogy amikor átvilágítják, akkor pl. látják, hogy Nike jel és, hogy többe kerül szerintük és akkor vagy tesznek rá vámot vagy küldik a levelet, hogy hamis vagy nem tudom...vagy ezekkel általában, hogy zajlik a folyamat? vagy ami 55 EU alatt van az automatikusan átmegy a vámon?

    Egyenlőre ennyit szeretnék, a többit már értem, hála Nektek. Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák