Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArGa

    csendes tag

    válasz V/ #25041 üzenetére

    Köszi!

    Hát ez szörnyű!
    Már kezdek beletörődni, hogy ezen a héten sem - csak talán a jövőhéten jön meg a csomag.
    Azt érték el vele, hogy még jobban utálom őket és a jövőben messze kerülöm azt amihez közük lehet. Csak olyan helyről rendelek ahol VÁM mentes a raktár, így kicsit kevesebb pénzt (-3500) forintot kapnak tőlem. Ilyen borzasztó lassú munka után ne várjanak mást.
    Kár, hogy kikerülni nem igazán lehet őket. Sokszor gondolom nem lehet meghatározni, hogy ki hozza a csomagot. Belföldre pl pik-pakk pontra sem tudom ki szállít, de ha nem lesz nagy ár különbség soha nem az MPL-t fogom választani. Inkább másik cég, hátha egyszer a monopolverseny annyira megszűnik, hogy kénytelenek lesznek ügyfélbarátabbá válni...
    Még az hiszem 16 napom van a 60 napból. Ha még ez az újabb 1 hét sem lesz elég, akkor gondolom kénytelen leszek valamit lépni, mert nem tudom mi van akkor, ha posta hibájából nem jön meg 60 napon belül a csomag.
    De erre még ráérek 1 hét múlva aggódni, mikor 10 napon belül leszek. Majd elolvasom a leírásod erre vonatkozó részét!

    Egyébként már belekockulok… kb óránként nézegetem, hátha elindul végre a csomag! :U

Új hozzászólás Aktív témák