Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LionElJonson

    csendes tag

    válasz V/ #11370 üzenetére

    Ali nekem adott igazat! Attól tartottam, hogy hetekig fog majd húzódni, de kifejezetten gyorsak voltak! :)

    Kaptam tőlük egy ilyet:

    "Solutions:
    Option 1: No return partial refund 15.90 USD

    Option 2: Return goods full refund 20.50 USD ( Buyer pays the returning shipping fee)
    Notice: Option 3:refund goods seller resend

    Response time: 5 days

    Note: If you have already settled the dispute with seller, please kindly give a response in the dispute detail page so that we can be informed and follow this dispute based on the settlement. If you fail to choose or reach an agreement with seller within the response time, option 1 will be executed"

    Illetve az eladótól pedig egy ilyet.:

    "friend
    we can accpet the dispute
    can you promise leave us the postitive feedback more than 4 stars?
    wait for your reply
    thank"

    Részemről teljesen jó az első opció, de a kommunikációra 3-nál jobban nem tudok adni nekik. Mindig az utolsó pillanatban, a 4. nap vége fele kaptam csak választ, és húzták az időmet a szarságaikkal és a nevetséges 3$-os ajánlataikkal.

    Kérdésem a következő:
    Ha ezt a tényt (3 csillagot fogok adni) közlöm az eladóval, tud ellene tenni valamit?
    Bár a leírás és a szállítás rendben volt, szóval átlagolva 4-et adnék a tranzakcióra magára ha átlagolok, és 3-at ha az össz-elégedettségemet...
    Vagy várjam meg az 5 nap leteltét válasz nélkül, és úgy is enyém a 15.9 $?

    Nem akarok senkin bosszút állni, de minek adjak ilyen hozzáállásra 5 csillagot, becsapva más vevőket? :)

Új hozzászólás Aktív témák