Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-28 15:05:36

Mobilarena

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#10851) maj-viktor válasza bebolint98 (#10826) üzenetére

maj-viktor
(őstag)

Attól, hogy valami "shipped", még nem szószerint hajóval szállított, az angolba a "szállítás" ship, így repülős szállítás is "shipped by air", stb.

hajón csak a konténeres cuccok jönnek - kartonos számban, értékesek - értsd több százezres - milliós tételek, stb.
minden repülőn jön... minden kis "bizbasz"... Német - Frankfurtba leginkább naponta!
Vagy asszem van egy járat BP-re is csütörtökön, mármint közvetlen szállítójárat Bp.-re... (most ezzel nem akarok egy olyan nagy hülyeséget mondani), de a lényeg, hogy "lassú posta" esetén minden repülővel jön!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - bit.ly/EBAYkezdoknek & bit.ly/ALIEXPRESSkezdoknek http://bit.ly/RendelesKulfoldrolAFAVAMterhek_1resz & bit.ly/banggoodkupon2018 FaceBook.com/SJ4000HUN & FaceBook.com/DronHUN & FB.com/MadeInCsajna

(#10852) V/ válasza Toše (#10850) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Anro is kínai-t használ, ők is gyártói adatot ad meg a fényerőre, ha van eltérés akkor nem attól függ hogy Anro-tól vagy egy kínai webshopból veszel.
5630-as led-el célszerű számolnod, alacsony fogyasztás és nagy fényerő.

[ Szerkesztve ]

(#10853) brekes

brekes
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Holland postás trackinget mikortól illene látni? Rendeltem tőle egy okos órát, 5 napja van tn-em, de még most sem látok rajta semmit... TN.: RS487061165NL

(#10854) Sungoo válasza brekes (#10853) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Én német TN kaptam, 20 napja rendeltem, nem látszik sehol. :D Ma írtam neki pont, hogy WTF?

(#10855) Noiziboi

Noiziboi
(újonc)

sziasztok egy kérdésem lenne hogy eddig minden csomagomat normálisan tudtam követni és megis kaptam mindent de most azt egyik csomagom ezt irja kérdésem az lenne hogy TNT hozza ki a csomagot vagy ő adja át a postának ilyen gondom soha nem votl a csomagommal

2016-05-05 16:05 HUNGARY, TNT Post Delivering
2016-05-04 14:00 HUNGARY, Parcel handed over to TNT Post
2016-05-03 15:15 AMSTERDAM - NETHERLANDS, Custom clearance completed
2016-05-03 11:41 AMSTERDAM - NETHERLANDS, Custom clearance processing
2016-05-02 15:39 AMSTERDAM - NETHERLANDS, Arrived at AMSTERDAM airport
2016-04-29 08:20 HONGKONG - HONGKONG, Departed Facility in HONG KONG
2016-04-28 15:00 HONGKONG - HONGKONG, Arrived at Sort Facility HONG KONG
2016-04-28 04:12 SHENZHEN - CHINA, Departed Facility in SHENZHEN
2016-04-26 10:40 SHENZHEN - CHINA, Arrived at Sort Facility in SHENZHEN

(#10856) Toše válasza V/ (#10852) üzenetére

Toše
(senior tag)

Értem, köszönöm.

"A közgazdász az a szakértő, aki holnapra tudni fogja, hogy azok a dolgok, amiket tegnap jósolt, miért nem következtek be ma..."

(#10857) lililááá

lililááá
(kvázi-tag)

DHL állapot nem változik gondolom holnap jön a vámolás értesítő...

18 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:12

1 Csomag
17 A küldemény a következő csatlakozásra vár BUDAPEST - HUNGARY 00:45

1 Csomag
16 A küldemény megérkezett a DHL <Service Area> elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:44

1 Csomag
Vasárnap, Május 15, 2016 Helyszín Időpont Csomag
15 Küldemény elhagyta a DHL <Service Area> kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:31

1 Csomag
14 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:31

1 Csomag

(#10858) baandii

baandii
(senior tag)

hellosztok!

szerintetek e szerint a dhl-es tracking szerint a rendelésem még ezután lesz vámolás alatt? vagy esetleg már átment rajta?

a válaszolóknak előre is köszönet!

(#10859) V/ válasza baandii (#10858) üzenetére

V/
(Topikgazda)

A DHL hétvégén nem dolgozik, még csak megérkezett.

(#10860) V/ válasza lililááá (#10857) üzenetére

V/
(Topikgazda)

A csomag menne, viszi és ha kézbe akarod venni akkor fizetsz, ha kell valamit.

(#10861) lililááá válasza V/ (#10860) üzenetére

lililááá
(kvázi-tag)

Köszi holnap kiderül mert nem kaptam semmilyen értesítőt hogy küldjek nekik bármit is eddig.

(#10862) Schimi070 válasza brekes (#10853) üzenetére

Schimi070
(kvázi-tag)

Még csak kikérték a trekinget.Hol nézed? Próbáld majd a következőn. http://www.trackingmore.com/postnl-parcels-tracking.html
A többi csomagkövetőn csak akkor látod ha megérkezett Hollandiába, onnan már csak pár nap és itthon van.

[ Szerkesztve ]

(#10863) V/ válasza lililááá (#10861) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ők furmányosak, nem mindig számolják bele a szállítási költséget és a kamu értékkel, a csomagra írt alapján számolnak általában.

(#10864) lililááá válasza V/ (#10863) üzenetére

lililááá
(kvázi-tag)

Olvastam róluk elég gáz egy banda de csak ez az egy szállítás volt sajnos.

(#10865) Noiziboi

Noiziboi
(újonc)

nekem a tracking number mért írja hogy Hungary TNT Post Delivery Seller's Shipping Methoddal adták fel akkor a TNT hozza a csomagomat vagy mi ? ilyennel találkozott már valaki ?

(#10866) V/ válasza Noiziboi (#10865) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ha a szám a Hungary TNT Post-hoz tartozik, akkor nagy valószínűséggel ő viszi. Ha egy másik nyomkövető is ezt adja fel akkor biztos.

(#10867) Taktoj

Taktoj
(fanatikus tag)

Esetleg ha valakit érdekel... led tv mögé világítás ami brutál jó akkor ajánlanék egyet

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#10868) lililááá

lililááá
(kvázi-tag)

Na DHL 110 dodós csomi simán átjött a vámon ezek szerint csak a ráírt értéket nézik.

(#10869) BITBOYS válasza lililááá (#10868) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Nagy szerencséd volt, mert nem csak a ráírt értéket nézik.

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#10870) V/ válasza lililááá (#10868) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ne értsd félre,de nálam kiveri a biztosítékot, hogy folyamatosan Áfa csalást követnek el, ha lebuknak akkor utólag, tőled fogják bevasalni ezt a 8266 Ft-ot és ráadásul ekkor felszámolják a minimum 6000 Ft vámeljárási költséget. Pofátlanul, mert ők sértik meg a törvényt és rákenik a címzettre. A Magyar Posta esetén tőlem a 8000 Ft-os értékre beszedték a 2160 Ft-os Áfát, mert ők betartják a szabályokat.

[ Szerkesztve ]

(#10871) Angel78

Angel78
(fanatikus tag)

sziasztok,
most első alkalommal használtam az ali-t. minden simán ment a rendelés, a szállítás a kommumikáció.
Most valahogy értékelnem kellene vagy vissza jelezni de nem tudom mit hogy :F
Tudtok kicsit segíteni?
Köszi

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” Samsung Galaxy S8 Midnight Black

(#10872) Sungoo válasza Angel78 (#10871) üzenetére

Sungoo
(őstag)

A "My orders" menüpont alatt, a rendelt árunál klikk a "confirm goods received"-re.

(#10873) Angel78 válasza Sungoo (#10872) üzenetére

Angel78
(fanatikus tag)

köszi :R
nem figyeltem hogy az öt terméket egyenként ki kell pipálni és legalul ismét confirm.
És ment az 5 csillag :C

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” Samsung Galaxy S8 Midnight Black

(#10874) V/ válasza Angel78 (#10871) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Amikor visszaigazolod hogy megérkezett automatikusan az értékelés jön elő. Annyit kell tudni, hogy 1-2 csillag az negatív értékelésnek számol.

(#10875) baandii

baandii
(senior tag)

akinek rendelését a DHL szállította és a vámon megfogták az áfá befizetésének mi a módja?
kézbesítéskor kell fizetni? vagy átutalással nav számlára?

a segítőknek előre is köszönet!

(#10876) PBrick válasza baandii (#10875) üzenetére

PBrick
(őstag)

Kézbesítéskor fizettem.

(#10877) baandii válasza PBrick (#10876) üzenetére

baandii
(senior tag)

köszi a segítséget :R

(#10878) lililááá válasza V/ (#10870) üzenetére

lililááá
(kvázi-tag)

Én is úgy készültem hogy fizetek de nem kellett,azért nem fogok szólni senkinek hogy hééé áfát szeretnék fizetni :) Tűnnek itt el nagyobb pénzek is nyilvánosan de nem szeretnék politizálni.

[ Szerkesztve ]

(#10879) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Némi fordításban tudnátok segíteni?

hi, my friend.
Could you please kindly help to change the dispute reason to this one?
-the protection is running out, but the parcel is still on the way-
after done, i will refund.
is it fine?
waiting for your kind reply and best wishes!

Nyitottam vitát és kértem az eladót hagyja jóvá a pénzvisszafizetést.
Nem indult el a csomagom, tracking szám 1 hónapja csak az elektronikus értesítés a szállításról információt közli. Az eladóval folytatott beszélgetés a fent említett választ megelőzően a következő volt:

Dear friend,
So sorry for the trouble caused here, now i am afraid that your parcel has been lost on the way.
Since my shipping company lost one lot of goods, now they are not sure whether yours is among them, but to protect your max profit, i would like to refund you all back first, is it fine?
Any idea, please inform me here.
Waiting for your kind reply and best wishes!

Köszönöm, sajnos nem vagyok nagy angolos :B

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#10880) Ciccuka válasza BITBOYS (#10879) üzenetére

Ciccuka
(PH! addikt)

Arra kér, hogy zárd a vitát, de ne tedd!

🏎️ 🏁

(#10881) kirkri válasza BITBOYS (#10879) üzenetére

kirkri
(PH! addikt)

Azt kéri, hogy változtasd meg a dispute okát erre:

the protection is running out, but the parcel is still on the way (A védelem lejár, de a csomag még úton van)

Nem tudom mi volt az eredeti amivel nyitottad.

(#10880) Ciccuka: Egy szóval sem kéri, hogy zárja a vitát...

[ Szerkesztve ]

16 éve a Prohardveren!

(#10882) A texasi válasza Ciccuka (#10880) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Arra kéri, hogy a Dispute okát változtassa meg!

(#10883) BITBOYS válasza kirkri (#10881) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Köszönöm a gyors reagálást mindenkinek :R

Azzal nyitottam, hogy nem működik a nyomkövetés, illetve elveszett a csomag.

Megváltoztassam arra amit kér? 2db akksit rendeltem egy csomagba (1600mah/11.1v). Már 2 trackinget is kaptam a vásárlás óta, de egyik se működik. Annyit mutat, hogy "elektronikus információ érkezett"

(#10884) kirkri válasza BITBOYS (#10883) üzenetére

kirkri
(PH! addikt)

Hát ez egy jó kérdés. :F

Ha megváltoztatod, akkor könnyen lehet, hogy azt a választ kapod az Alitól, hogy várj még 1-2 hetet.
Viszont a jelenlegi ok sem valós, mivel működik a TN, "csak" (valószínűleg) nem adta fel a csomagot.

16 éve a Prohardveren!

(#10885) BITBOYS válasza kirkri (#10884) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Az Ali sajnos nem kínált más közelebbi lehetőséget a válaszadásra, 3 lehetséges opciót adott (ez volt az egyik köztük) amit szövegesen kell kibővíteni.
Beírjam ide a tn csomagszámot? Mi bajom lehet belőle :)

RF229079909CN
RF235641835CN

Ha rá tudsz nézni azt megköszönném, majd utána retusáld kérlek ha problémát jelenthet :R

A visszafizetéssel kapcsolatosan mit írt? Igazából azt nem tudtam értelmezni. Módosítsam a vita szövegét arra amit kért és utána jóváhagyja a pénzvisszafizetést?

(#10886) Ciccuka válasza kirkri (#10881) üzenetére

Ciccuka
(PH! addikt)

Csak a végét olvastam el és hirtelen ez ugrott be. Félrenéztem.

🏎️ 🏁

(#10887) kirkri válasza BITBOYS (#10885) üzenetére

kirkri
(PH! addikt)

Csak mellébeszélés amit ír, nincs jelentősége.
A lényege az, hogy visszaadná a pénzed.

Igazából megpróbálhatod azt az utat, hogy módosítod, max annyit buksz vele, hogy az Ali úgy dönt, hogy még várj 1-2 hetet refund előtt.
Az optimista verzió az, hogy az eladó csak azért kéri, hogy változtasd meg, hogy ne legyen olyan színezete a dolognak, hogy el sem küldte neked. Lehet, hogy a változtatás után azonnal "jóváhagyja" a visszatérítést.

16 éve a Prohardveren!

(#10888) BITBOYS válasza kirkri (#10887) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Rendben, köszi a segítséget. Megváltoztattam, végül is így helyes.
De ettől függetlenül nekem is az a gyanúm, hogy nem küldte el a csomagot.
Esetleg az előző hsz-ből kiszeded a tn számokat? Nem tudom mit befolyásolhat ha így marad :)

(#10889) kirkri válasza BITBOYS (#10888) üzenetére

kirkri
(PH! addikt)

Csak törölni tudnám a hozzászólásod, de nem szükséges, semmilyen személyes adatod nem nyerhető ki belőle.

16 éve a Prohardveren!

(#10890) Ciccuka válasza kirkri (#10889) üzenetére

Ciccuka
(PH! addikt)

[link]

🏎️ 🏁

(#10891) kirkri válasza Ciccuka (#10890) üzenetére

kirkri
(PH! addikt)

Nem kellene féligazságokkal rémisztgetni a fórumtársakat, csak azért, hogy a hozzászólás kényszered kielégítsd. :U

China Post TN-t nem lehet visszafejteni.

16 éve a Prohardveren!

(#10892) Tomi0703

Tomi0703
(őstag)

Sziasztok!
Beteszem ide is, hátha valaki javasol valamit. :R

(#10893) lililááá válasza Tomi0703 (#10892) üzenetére

lililááá
(kvázi-tag)

Nem azt kaptad amit rendeltél,természetes a panasz.

(#10894) Camembert

Camembert
(kvázi-tag)

Sziasztok,

kis segítséget szeretnék kérni.
Az egyik családtagomnak rendeltem egy cipőt, ami ma érkezett meg, csak kicsit más (talpán, bélésén is látszik), mint ami a képeken van (termékleírásnál), nagyon szegényes minőség.
Nyithatok vitát?
Mit érdemes tenni?
Ha visszaküldenénk Kínába, szerintem majdnem annyi lenne a posta ktg, mint maga a cipő ára.

(#10895) Tomi0703 válasza lililááá (#10893) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

És előbb rányomjak, hogy megkaptam a terméket és után indítsam az ügyet, vagy csak a vitát indítsam el simán? :D

(#10896) V/ válasza Tomi0703 (#10895) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Az első kérdés az a dispute-nál, hogy megkaptad-e

(#10897) Tomi0703 válasza V/ (#10896) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Igaz, köszi. :B :R

(#10898) Taktoj

Taktoj
(fanatikus tag)

Nem tudom hogy en vagyok e lusta de kb az 50 . napig meg se nezem kaptam e tn t.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#10899) V/ válasza Taktoj (#10898) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Vagy kapsz számot ami nyomon követhető vagy nem követhető, vagy nem kapsz. Vagy nézegeted, vagy nem.
Nem mindenkinek van jelentősége ennek, az még nem lustaság. A szállítás megkezdéséről kapsz e-mailt, ha akarod akkor ránézel a számra.

[ Szerkesztve ]

(#10900) Noiziboi válasza V/ (#10866) üzenetére

Noiziboi
(újonc)

végül megkaptam tegnap a csomagot led cipő :) usb-s

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.