Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juditta_56

    aktív tag

    Sziasztok!

    Aliexpress tapasztalatok: :(((

    Március 30. és április 18. között öt tételt rendeltem

    03.30-án, 11,13 $, CN-es TN-nel, 04.12. óta "Célországba elküldve", ez talán eccer megjön(?)

    03.30-án, 4,41 $, TN nélkül, még nem ért ide.

    03.30-án, 3,91 $, TN nélkül, ez megjött 04.16-án (örültem!)

    04.08-án, 9,64 $, RI948018257CN TN-nel, azóta sem található, az eladó szerint a csomag "elveszett", kérjek refundot, kértem, várok. Jelzem, előzetes érdeklődés után Ő beszélt rá, hogy rendeljem meg, még ajándékot is küld.

    04.18-án, 7,57 $, MP08354456XSG (?) TN-nel, (mondjuk nem ígért "regisztrált" csomagot), várom.

    Közben ennél a shopnál találtam egy gyűrűt, ami nagyon tetszett, kérdeztem, hogy később tud-e küldeni a méretemben, erre három üzeneten keresztül győzködött, hogy vegyem meg, ami most van, az jó nekem. Amikor a küldött mérettáblázattal "igazoltam", hogy az én ujjamra hárommal(!) nagyobb kell, akkor írta, hogy "If that, I'm sorry."

    Közben még néztem egy másik, általános telefonszütyőt, kértem az eladót, hogy írjon "pontos méretet mm-ben", mert az én telóm elég nagy, öt üzenetváltás után is csak az volt a válasz, hogy jó az nekem, ha 5.5"-os a telefon. Nem kockáztattam az akciósan 4,99 $-t.

    Úgyhogy most szépen megvárom, míg megjön az a három csomag (remélem, nem vagyok nagyon naív), meg a lóvé, aztán törlöm még a nyomát is az alinak. Négy éve rendelek Kínából különböző cuccokat, volt már problémás szállításom, meg reklamációm is, de ilyen inkorrekt bandát még nem láttam sehol. Tisztelet persze a kivételeknek! :U

    [ Szerkesztve ]

    "You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Új hozzászólás Aktív témák