Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dulai

    csendes tag

    Sziasztok.
    Sztori a következő...
    Esküvőre készülünk és alin nézegettem az alkalmi ruhákat mert nekem már nem ez lenne az első... na de nem is ez a lényeg...
    Találtam is 1-2 darabot ami nagyon megtetszett,hát lesz ami lesz rendeljük meg,gondoltuk.Ha nem is lesz jó még bőven időben vagyunk... és elég olcsók is voltak.
    Megtörtént a megrendelés és indult a várakozás....
    Már az gyanús volt hogy a feldolgozási idő 12 napról számolt vissza,na de gondoltam az ünnep miatt ami fel is volt tüntetve igaz február 7-13 -as dátummal...
    Ezek után csak vártam,csak vártam mignem 1-2 üzenet váltás után közli az eladó hogy sorry de a termék nincs raktáron... nem kell mondanom hogy mindezt 10 nap elteltével tette... :W
    Igy elkezdett szoritani az idő.... körülnézetem és rendeltem egy másik eladótól ugyanolyan ruhát de itt már előre jeleztem hogy fontos és sürgős a dolog...
    Itt is várnom kellett de hál istennek csak pár napot mire postázta a csomagot,vagyis remélem mert már csak 2 hetünk van hogy ideérjen...
    A történetből kimaradt hogy 2 ruhát rendeltem vagyis egy másikat is de az az eladó sem volt különb sajnos kivárta majdnem a 12 napot :W :((
    Nos... amiért végülis irtam ide és kérdeznék,hogy kaptam tracking-ot és mind RJ kezdetű illetve CN végződésű..... Valósak?Mert magyar posta napok óta "nem látja" És elvileg regisztrált air mail csomagként érkezik... Eladó eme kérdésemre azt válaszolta hogy csaqk késnek az adatok... De emlékezeteim szerint a magyar posta oldalán feladás után szinte rögtön nyomon követhető a csomag,legalábbis eddigi rendeléseimnél ezt tapasztaltam... Köszönöm,hogy elolvastad és azt mégjobban ha tudsz segiteni is :R

Új hozzászólás Aktív témák