Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herc234

    csendes tag

    Üdv,

    Rég használom az Ali-t föképp az a jó benne hogy a kártyát használsz vásárlásként jön le a tranzakció
    (nem fizetsz konvertálási költséget) illetve a visszautalásnál is csak törlik a tranzakciót.(sikertelen tranzakció ismét nem fizetsz érte semmit)
    Viszont most belefutottam elég csúnyán egy szép történetbe.:
    Rendeltem egy telefont (hát persze mi mást)
    134$-ért amíg idáig elmozgott a csomag(kb másfél hónap) rájöttem hogy a
    termékleírásból az adatok kb annyira igazak hogy ez egy telefon.
    Vámon meg is fogták kérik be az adatokat.(Amivel nem is lenne gondom ha ez az lenne amit
    rendeltem) Persze én igy nem akarom átvenni mert ilyenformán nem fizetek érte ennyit (sőt inkább át se venném) Tehát vámnak nem tudok mit benyújtani jelenleg mert vagy teljes visszafizetést kapok vagy
    részelgeset vagy nem tudom de még több pénzt kifizetni eszem ágában sincsen.
    Jelenleg vita van nyitva.Persze erre nincs választható opció ezért én a termék nem érkezett meg
    vitát nyitottam amit visszadobott az eladó hogy várjak még.Aztán persze kiterjesztettem a vitát.
    Amire a managment team nyitott egy Dispute Escalated - Waiting for both parties to respond-ot
    erre jelenleg van 4 napom. Már nyomtam rá egy "respond"-ot amiben leírtam a kamu dolgokat és
    megerősítettem egy youtube videóval. Viszont továbbra is 4 nap van és a respond továbbra is aktív.
    Mi lesz ha lejár az idő?

Új hozzászólás Aktív témák